Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Строки проведення перевірки а також інформація з Реєстру
Добрий день.
Запитання по ситуації, що наразі має місце при моєму бюджетному відшкодуванні ПДВ.
Мною, як суб'єктом підприємницької діяльності 17.01.2017р., була подана Заява про поверення бюджетного відшкодування, в складі Декларації з ПДВ за грудень 2016р. (податковий кредит формувався виключно по операціям за грудень 2016р.).
Станом на сьогодні, 06.04.2017р., в "Реєстрі заяв про повернення суми бюджетного відшкодування" на сайті і Мінфіну і ДФС відсутня інформація про узгодження/неузгодження суми мого бюджетного відшкодування за грудень 2016р., а також відсутня інформація про проведення документальної перевірки.
Також я не отримував Наказ про проведення позапланової документальної перевірки, відповідно до п.78.4 ст.74 Податкового кодексу України, що унеможливлює проведення даної перевірки контролюючим органом (ДФС).
Строк камеральної перевірки моєї Заяви за грудень 2016 р., відповідно до п.76.3 ст.76 Податкового кодексу України, закінчився 19(20).02.2017р.
Враховуючи, що відсутня інформація про документальну перевірку по моїй Заяві про повернення бюджетного відшкодування за грудень 2016р., керуючись п.200.12 ст.200  Податкового кодексу України сума бюджетного відшкодування мала бути узгоджена системою автоматично, але цього не відбулося, я так розумію тому що Реєстр діяв на той момент в тестовому режимі. Але в будь-якому випадку я маю підстави вважати, що контролюючий орган (ДФС) такими діями/бездіяльністю порушує чинне законодавство та мої права.  
Враховуючи вищевикладене, прошу працівників Мінфіну, що займаються з 01.04.2017р., адмініструванням Реєстру, відповідно до Постанови КМУ від 25.01.2017р. №26, з метою захисту власних прав надати мені інформацію:
- чи міститься наразі в "Реєстрі заяв про повернення суми бюджетного відшкодування" за моєю Заявою, поданою 11.01.2017р., інформація щодо документально дати початку та закінчення проведення перевірки даних, а також виду перевірки (камеральна, документальна).
- чи міститься наразі в "Реєстрі заяв про повернення суми бюджетного відшкодування" за моєю Заявою, поданою 11.01.2017р., інформація щодо узгодження/неузгодження суми мого бюджетного відшкодування за грудень 2016р?
Для ідентифікації, власний ІПН надам адміністратору (працівнику Мінфіну) особистим листом.
Дякую.
Відповісти

Швидкий перехід на форум:

Users browsing this thread: 2 Guest(s)