Індексаці заробітної плати держслужбовців

Індексаці заробітної плати держслужбовців

Повідомлення OksanaPavlushin » Пон травня 14, 2012 3:01 pm

Підкажіть, будь ласка, правильність визначення базового місяця для нарахуввання індексації заробітної плати державним службовцям????? Наприклад: після зміни посадового окладу у лютому 2008 року(згідно пост. 34) пройшла зміна у основних складових заробітної плати, але вона була незначна і тому зарплата індексувалася на індекс лютого 2008 року, у квітні 2012 року знову проходить зміна у зарплпті. З яким місяцем потрібно порівнювати ріст заробітної плати: з лютим 2008 чи з попередніми підняттями, хоч вони і не ставали базовими для нарахування індексації? Наперед вдячна!
OksanaPavlushin
Невідомий
Невідомий
 
Повідомлення: 1
З нами з: П'ят листопада 11, 2011 2:49 pm
Місце роботи: Фінансове управління Калуської міської ради
Посада або фах: головний бухгалтер

Re: Індексаці заробітної плати держслужбовців

Повідомлення Kovtun » Сер травня 16, 2012 9:01 am

Питання визначення базового місяця для нарахуввання індексації заробітної плати державним службовцям не відноситься до компетенції Міністерства фінансів України.
Пропонуємо Вам звернутися до Міністерства соціальної політики України, зокрема, листом від 09.04.2004 № 024-65 Мінсоцполітики давало роз'яснення щодо індексації заробітної плати державних службовців.
Kovtun
Спеціаліст
Спеціаліст
 
Повідомлення: 93
З нами з: Сер травня 19, 2010 1:32 pm
Місце роботи: Міністерство фінансів України
Посада або фах: спеціаліст-бухгалтер


Повернутись до Бухгалтерський облік

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей